Přejít na obsah
Úvodní obrázek

Chalupa U Potoka

Malebná chalupa, stojící v samém centru vesničky Věcov, nabízí klidné a příjemné strávení rodinné dovolené. CHKO Žďárské vrchy, v níž se domek nachází, je vyhledávanou oblastí v létě i v zimě. Přijeďte si užít volné dny k nám, do míst, kde je každé roční období jedinečné a nezapomenutelné.

Součástí Chalupy je prostorná zahrada se zahradním posezením, s grilem, přenosným ohništěm, dřevo je zdarma k dispozici, dřevěné uhlí si hosté zajišťují sami.

Nabídka apartmánů

Apartmán U Zvonku

Přízemní bezbariérový apartmán s vlastním vstupem pro 4 - 6 hostů. Tvoří ho samostatný pokoj (4 lůžka), společenská místnost (2 lůžka), velká kuchyně a sociální zařízení. Kuchyně je od společenské místnosti oddělena posuvnou stěnou.

Pokud si chalupu pronajme jedna velká skupina přátel, pak využívají kuchyň a společenskou místnost apartmánu všichni jako jeden velký obytný prostor. Jestliže jsou apartmány obsazeny cizími hosty, je celý apartmán U Zvonku samostatný a slouží pouze lidem v něm ubytovaným.

ApartmánCena za osobu/noc (více osob v apartmá)Min. cena za celé apartmá/noc
Apartmán U Zvonku (6 lůžek - 4 lůžkový pokoj, 2 lůžkový pokoj s kuchyní, sociální zařízení) 350 Kč/osoba, 275 Kč/dítě1 200 Kč

Kompletní nabídku cen a služeb naleznete na stránce ceník.

Apartmán U Fialky

Přízemní apartmán U Fialky pro 4 - 6 osob je tvořen samostatnou vybavenou kuchyní se 2 lůžky a prostorným pokojem (4 lůžka). Dále tu najdete předsíň, koupelnu s vanou a toaletu. Apartmán má vlastní vchod.

ApartmánCena za osobu/noc (více osob v apartmá)Min. cena za celé apartmá/noc
Apartmán U Fialky (6 lůžek - 4 lůžkový pokoj, 2 lůžkový pokoj s kuchyní, sociální zařízení) 350 Kč/osoba, 275 Kč/dítě1 200 Kč

Kompletní nabídku cen a služeb naleznete na stránce ceník.

Apartmán U Kopretiny

Apartmán U Kopretiny je určen pro 3 osoby. Má vlastní vchod a nachází se v podkroví. Skládá se z velké kuchyně, pokoje s lůžky, sociálního zařízení a předsíňky.

ApartmánCena za osobu/noc (více osob v apartmá)Min. cena za celé apartmá/noc
Apartmán U Kopretiny (3 lůžka - 3 lůžkový pokoj, kuchyně, sociální zařízení) 375 Kč/osoba1 100 Kč

Kompletní nabídku cen a služeb naleznete na stránce ceník.

Apartmán U Slunečnice

Podkrovní apartmán U Slunečnice pro 8 osob disponuje třemi samostatnými pokoji (2 + 2 + 4 lůžka). Dále je hostům k dispozici velká vybavená kuchyně a sociální zařízení. Samozřejmostí je vlastní vstup.

ApartmánCena za osobu/noc (více osob v apartmá)Min. cena za celé apartmá/noc
Apartmán U Slunečnice (8 lůžek - 4 lůžkový pokoj, 2 x 2 lůžkový pokoj, kuchyně, sociální zařízení) 350 Kč/osoba, 275 Kč/dítě1 650 Kč

Kompletní nabídku cen a služeb naleznete na stránce ceník.

Kompletní nabídku cen a služeb naleznete na stránce ceník.

Apartmány

V naší chalupě U Potoka poskytujeme ubytování ve čtyřech prostorných apartmánech. Celková kapacita je 25 lůžek. Chalupa je vytápěna ústředním topením.

Všechny apartmány jsou vybaveny kompletní kuchyní, jídelním koutem a vlastním sociálním zařízením. Dva apartmány, každý pro 4 – 6 osob, naleznete v přízemí. Další dva, pro 3 až 8 osob, jsou umístěny v podkroví. Přízemní apartmán U Zvonku je bezbariérový. Apartmány mají samostatný vchod, v případě zájmu je možné propojení.

Pokud si chalupu U Potoka pronajmete jako celek, můžete využívat i společenskou místnost, která je jinak součástí apartmánu U Zvonku. Nachází se v ní další dvě lůžka.

Pro děti a rodiče

Každý z apartmánů je dostatečně velký na to, aby se vám tam vešla dětská postýlka. Tu nemusíte vozit, v případě zájmu vám ji rádi zdarma zapůjčíme. Stejně jako potřeby na koupání, nočník nebo hračky, žehličku či fén na vlasy.

Využití volného času

Pokud se nebudete chtít vydat poznávat okolí Věcova, můžete relaxovat přímo v chalupě. V letních dnech zajisté oceníte oplocenou zahradu se zahradním posezením s houpačkami. Děti si vyhrají na pískovišti, kde jsou pro ně připravené nejrůznější formičky na stavění. K zábavě slouží také dětský hrad a krásná chaloupka ze dřeva.

Součástí objektu je zrekonstruovaná stodola s terasou, kde je umístěn stolní tenis, šipky a stůl na fotbálek. Zdarma si můžete vypůjčit petanque, badminton nebo Monopoly.

Na výlet může celá rodinka vyrazit na našich koloběžkách, k dispozici máme dvě dětské a dvě pro dospělé. Není nic krásnějšího než rodinný výlet, který spojuje zábavu a trochu zdravého pohybu.

Příslušenství

Pro umístění kočárků, lyží, kol a dalších sportovních potřeb je určena zamykatelná garáž. Večer hosté mohou posedět na zastřešené terase a na přenosném grilu si udělat dobrou večeři.

V okolí se můžete dobře najíst v těchto restauracích. Ve Věcově se nachází i obchod se smíšeným zbožím, jen pečivo je třeba objednat dva dny dopředu (tel. 566 562 277).

Pokud i na dovolené potřebujete být online, můžete zdarma využít naše WIFI připojení. S sebou si přivezte i čtyřnohé miláčky, malá plemena psů po dohodě za příplatek rádi také ubytujeme.

Pro zjištění volných termínů nás prosím kontaktujte.