Přejít na obsah
Úvodní obrázek

Reference

Prohlédněte si reference a zážitky našich hostů a návštěvníků farmy.

Byli jste u nás ubytovaní nebo na exkurzi a chcete se o to podělit s ostatními návštěvníky těchto stránek? Pošlete nám vaši referenci a my ji zde rádi zveřejníme.

Celkové hodnocení

Zatím nás hodnotilo 41 hostů a celkové hodnocení vyjádřená hvězdičkami je:

Moc děkujeme za příjemné, čisté ubytování, laskavý přístup a ochotu, využití herny a zahrady. Pro rodiny s dětmi ideální ubytování, my si to užili! Vojtkovi z Třemešné ve Slezsku

Veronika a Jiří Vojtkovi, Třemešná - 27.7.2017

Dobrý den,

minulý rok jsme byli u Vás v Chalupě U Potoka ubytovaní a moc se nám tu líbilo. Chystáme se k Vám i letos a moc se už těšíme i na vynikající buchtičky paní domácí :-)

S pozdravem manželé Orlovi

Eva a Radomír Orlovi, Šlapanice - 10.4.2017

Ještě jednou bych Vám ráda poděkovala za pěkné ubytování, chutné buchty a klid, kterého se nám na Vysočině dostalo. Všichni byli spokojení, pobyt jsme si užili.

Jana Nováčková - 11.12.2016

Děkujeme za příjemně odpočinkový víkend, buchty od paní domu se musí rychle spotřebovat, protože jsou prostě mňamózní. Co dodat, cítíte se tu prostě jako doma a budete se sem zase rádi vracet. :-)

Zuzana Smékalová s rodinou, Velké Opatovice - 24.9.2016

Týden úžasné dovolené je za námi. Dětem se od vás vůbec nechtělo. Ubytování bylo ideální a buchty jedna báseň:-D

Holubovi, Valašské Meziříčí - 29.8.2016

Velice děkujeme za příjemně strávený týden. Byli jsme velice spokojení. Paní majitelka byla příjemná a vstřícná, nic nebyl problém. Mohu všem ostatním vřele doporučit.

Kateřina Bradnová, Praha 6 - 26.8.2016

Děkujeme za příjemný pobyt na Chalupě U Potoka. Přejeme hodně dalších spokojených hostů. Buchty byly vynikající.

Štětinovi a Krutovi - 6.8.2016

Mockrát děkujeme za super týden, který jsme u Vás strávili. Přejeme hodně dalších spokojených návštěvníků!

Hrbáčci - 2.8.2016

Moc děkujeme za příjemný víkend a přejeme vaší rodině hodně úspěchu ve farmaření i osobním životě. Zdraví L. Votýpka s rodinou

L. Votýpka s rodinou - 6.6.2016

Pobyt IX. třídy na ekofarmě ve Věcově byl úžasný! Díky spolku Proaut a jeho akci Staňte se ježíškem 3 se mohla IX. třída vypravit do Věcova na agroekofarmu Kadeřávek, kde strávili tři dubnové dny (13. - 15. 4. 2016). Pobyt se velmi vydařil, byl pln dětského smíchu a radosti, pln zvířat a pobytu v přírodě, prostě nám bylo moc dobře. Mockrát děkujeme spolku Proaut, "ježíškovi" v podobě společnosti Eurovision a také penzionu Kadeřávek, kde nám nechybělo vůbec nic včetně každodenních domácích buchet na účet penzionu! Žáci IX. třídy pobyt na farmě nakreslili a také popsali!

Fotografie z pobytu si můžete prohlédnout zde.

IX. třída ZŠ Brno, Štolcova - 16.5.2016