Reference

Celkem jste nám napsali 72 hodnocení. Děkujeme!
Přidat referenci
Recenze na Google  

V květnu jsme na chalupě u potoka prožili velice příjemný víkend. Z chalupy jsme byli nadšeni, stodola pro děti úplně ideální. Moc děkujeme a doufám, že se k vám ještě někdy podíváme.

Jindřiška Pešinová, Svitavy, 11.9.2019

Dobrý den,

minulý rok jsme byli u Vás v Chalupě U Potoka ubytovaní a moc se nám tu líbilo. Chystáme se k Vám i letos a moc se už těšíme i na vynikající buchtičky paní domácí :-)

S pozdravem manželé Orlovi

Eva a Radomír Orlovi, Šlapanice, 10.4.2017

Ještě jednou bych Vám ráda poděkovala za pěkné ubytování, chutné buchty a klid, kterého se nám na Vysočině dostalo. Všichni byli spokojení, pobyt jsme si užili.

Jana Nováčková, 11.12.2016

Týden úžasné dovolené je za námi. Dětem se od vás vůbec nechtělo. Ubytování bylo ideální a buchty jedna báseň:-D

Holubovi, Valašské Meziříčí, 29.8.2016

Velice děkujeme za příjemně strávený týden. Byli jsme velice spokojení. Paní majitelka byla příjemná a vstřícná, nic nebyl problém. Mohu všem ostatním vřele doporučit.

Kateřina Bradnová, Praha 6, 26.8.2016

Děkujeme za příjemný pobyt na Chalupě U Potoka. Přejeme hodně dalších spokojených hostů. Buchty byly vynikající.

Štětinovi a Krutovi, 6.8.2016

Moc děkujeme za příjemný víkend a přejeme vaší rodině hodně úspěchu ve farmaření i osobním životě. Zdraví L. Votýpka s rodinou

L. Votýpka s rodinou, 6.6.2016

Pobyt IX. třídy na ekofarmě ve Věcově byl úžasný! Díky spolku Proaut a jeho akci Staňte se ježíškem 3 se mohla IX. třída vypravit do Věcova na agroekofarmu Kadeřávek, kde strávili tři dubnové dny (13. – 15. 4. 2016). Pobyt se velmi vydařil, byl pln dětského smíchu a radosti, pln zvířat a pobytu v přírodě, prostě nám bylo moc dobře. Mockrát děkujeme spolku Proaut, „ježíškovi“ v podobě společnosti Eurovision a také penzionu Kadeřávek, kde nám nechybělo vůbec nic včetně každodenních domácích buchet na účet penzionu! Žáci IX. třídy pobyt na farmě nakreslili a také popsali!

IX. třída ZŠ Brno, Štolcova, 16.5.2016

Velmi příjemné ubytování v malebné krajině, milí lidé, výborné buchty, ideální pro rodiny s dětmi.

Erika Vrecionova, Ondřejov, 4.5.2016

Chceme moc poděkovat za naprosto úžasné ubytovaní. Paní Kadeřávková je velice ochotná a moc milá, nikdy jsme se nesetkali s tak přátelským přístupem. Buchty paní domácí nemají chybu.:-) Exkurze v průběhu ubytování, kterou vedl pan Kadeřávek byla také úžasná. Děti byly plné dojmů. Co se týče ubytování, krásné, čisté, naprosto dostačující. Na farmě je plno oveček a koníci a pejsci, takže dětem se nechtělo ani domů. Na farmě je možnost zakoupení masa, medu, sýrů,… Opravdu vše úžasné. Už tu přemýšlíme, že pojedeme ke Kadeřávkům znovu a na delší dobu. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme plno hostů a samé spokojené. Michaela, Zdeněk, Zoe a Patriček.

Michaela Waclawková, Jabloňany, 27.9.2015