Reference

Celkem jste nám napsali 75 hodnocení. Děkujeme!
Přidat referenci
Recenze na Google  

Vážená paní Kadeřávková, tímto bych vám za nás oběma chtěl poděkovat za krásné prostředí vašeho penzionu, okolní přírody a možnosti ubytování v rámci víkendového vysílání radioamatérů pro soutěž Podzimní éter 33. Velmi rádi se k Vám opět vrátíme a kdyby to šlo rádi bychom v zimě. Jiří Fiala

Jiří Fiala, 20.9.2021

Příjemné ubytování v krásné krajině Českomoravské vrchoviny, milí majitelé, výborné buchty a jehněčí. Vstřícný přístup, hezké prostředí. Děkujeme! Cylkovi

Radka Cylková, Praha 4, 10.8.2021

V květnu jsme na chalupě u potoka prožili velice příjemný víkend. Z chalupy jsme byli nadšeni, stodola pro děti úplně ideální. Moc děkujeme a doufám, že se k vám ještě někdy podíváme.

Jindřiška Pešinová, Svitavy, 11.9.2019

Dobrý den,

minulý rok jsme byli u Vás v Chalupě U Potoka ubytovaní a moc se nám tu líbilo. Chystáme se k Vám i letos a moc se už těšíme i na vynikající buchtičky paní domácí :-)

S pozdravem manželé Orlovi

Eva a Radomír Orlovi, Šlapanice, 10.4.2017

Ještě jednou bych Vám ráda poděkovala za pěkné ubytování, chutné buchty a klid, kterého se nám na Vysočině dostalo. Všichni byli spokojení, pobyt jsme si užili.

Jana Nováčková, 11.12.2016

Týden úžasné dovolené je za námi. Dětem se od vás vůbec nechtělo. Ubytování bylo ideální a buchty jedna báseň:-D

Holubovi, Valašské Meziříčí, 29.8.2016

Velice děkujeme za příjemně strávený týden. Byli jsme velice spokojení. Paní majitelka byla příjemná a vstřícná, nic nebyl problém. Mohu všem ostatním vřele doporučit.

Kateřina Bradnová, Praha 6, 26.8.2016

Děkujeme za příjemný pobyt na Chalupě U Potoka. Přejeme hodně dalších spokojených hostů. Buchty byly vynikající.

Štětinovi a Krutovi, 6.8.2016

Moc děkujeme za příjemný víkend a přejeme vaší rodině hodně úspěchu ve farmaření i osobním životě. Zdraví L. Votýpka s rodinou

L. Votýpka s rodinou, 6.6.2016

Pobyt IX. třídy na ekofarmě ve Věcově byl úžasný! Díky spolku Proaut a jeho akci Staňte se ježíškem 3 se mohla IX. třída vypravit do Věcova na agroekofarmu Kadeřávek, kde strávili tři dubnové dny (13. – 15. 4. 2016). Pobyt se velmi vydařil, byl pln dětského smíchu a radosti, pln zvířat a pobytu v přírodě, prostě nám bylo moc dobře. Mockrát děkujeme spolku Proaut, „ježíškovi“ v podobě společnosti Eurovision a také penzionu Kadeřávek, kde nám nechybělo vůbec nic včetně každodenních domácích buchet na účet penzionu! Žáci IX. třídy pobyt na farmě nakreslili a také popsali!

IX. třída ZŠ Brno, Štolcova, 16.5.2016