Ubytování

Malebná chalupa ve vesničce Věcov je přímo stvořená pro strávení klidné a příjemné dovolené. Žďárské vrchy, které ji obklopují, jsou vyhledávanou oblastí v létě i v zimě. Každé roční období je tady jedinečné a nezapomenutelné. Přijeďte si k nám odpočinout a naplno si užít své volné dny.

Každý apartmán má vlastní vybavenou kuchyni s lednicí, mikrovlnnou troubou, sporákem, varnou konvicí, hrnci i nádobím. Samozřejmostí je také sociální zařízení a vlastní vchod. V celém objektu se bez problémů připojíte k internetu díky Wi-Fi.

Pokud si pronajmete celé podkroví nebo celou chalupu, nabídneme vám k tomu ještě další samostatný dvoulůžkový pokoj v podkroví.

Apartmány

Zvonek

4lůžkový pokoj, kuchyň, sociální zařízení

2 000 Kč/apartmán

Bezbariérový apartmán v přízemí s vlastním vstupem pro 4 hosty. Tvoří ho samostatný pokoj se 4 lůžky, společenská místnost, velká kuchyně a sociální zařízení. Kuchyni od společenské místnosti odděluje posuvná stěna.

Pokud si chalupu pronajmete s velkou skupinou přátel, je možné využívat kuchyni a společenskou místnost apartmánu jako jeden velký obytný prostor. Pokud jsou apartmány obsazeny cizími hosty, je celý apartmán Zvonek samostatný a slouží výhradně lidem, kteří v něm jsou ubytováni.

Fialka

4lůžkový pokoj, 2lůžkový pokoj s kuchyní, sociální zařízení

2 000 Kč/apartmán

Apartmán v přízemí pro 4 až 6 osob tvoří prostorný pokoj se 4 lůžky a samostatná kuchyně s dalšími 2 lůžky. Příjemné zázemí doplňuje koupelna s vanou a toaleta.

Kopretina

3lůžkový pokoj, kuchyně, sociální zařízení

1 600 Kč/apartmán

Apartmán v podkroví pro 3 hosty. Kromě pokoje s lůžky v něm najdete také velkou kuchyni, sociální zařízení a předsíňku.

Slunečnice

4lůžkový pokoj, dva 2lůžkové pokoje, samostatná kuchyně, sociální zařízení

2 200 Kč/apartmán do 5 osob

další osoba 300 Kč

Největší z našich apartmánů pro 8 hostů najdete v podkroví. Má tři samostatné pokoje, dva menší s 2 lůžky, jeden větší se 4 lůžky. Hosté ocení velkou vybavenou kuchyni. Samozřejmě nechybí ani sociální zařízení.

Zahrada a parkoviště

Součástí naší chalupy je prostorná zahrada se zahradním posezením, grilem a přenosným ohništěm. Dřevo na táborák je zdarma k dispozici, dřevěné uhlí na grilování si prosím zajistěte sami. V upravené stodole si můžete zahrát ping-pong a stolní fotbálek. Zastřešená pergola nabízí příjemné posezení i při nepřízni počasí.

Pokud k nám míříte autem, bez problémů ho zaparkujete rovnou u chalupy.

Stravování

Dobře se najíte v prověřených restauracích v okolí.

Ve Věcově je obchod se smíšeným zbožím, kde můžete koupit čerstvé pečivo. Zboží je však nutné objednat dva dny předem na telefonním čísle 566 562 277.

 Rezervace